İptal ve İade Koşulları

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz. İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır. Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuar ve hediyelerin ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.


Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istediğinizde onlinedestek@yalcinteber.com.tr adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz ya da "+90 (442) 316 20 21 veya +90 (533) 929 03 21" numaralı telefondan bu isteğinizi belirtebilirsiniz. İade talebi oluşturduğunuz ürün/ürünleri iade kodu ve doldurduğunuz iade formunun yer aldığı faturayla birlikte ücretsiz olarak firmamızın anlaşmalı olduğu Kargo şirketinin şubesine giderek göndermeniz durumunda ürününüz teknik birimlerimiz tarafından incelenip gerekli işlemler yapılacaktır.


Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini firmamız karşılamamaktadır.

İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Yalçın Teber Avm tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacaktır. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Almış olduğunuz ürününüzü 14 gün içerisinde iade etmek istediğinizde sitemize giriş yaparak hesabım/siparişler bölümünden iade et butonunu kullanarak iade edebilirsiniz. (sipariş no, ürün adı, iade sebebi belirtilmelidir.)


İade Bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında tarafınıza bilgilendirme yapılır.

İade Adresi:

E-posta : onlinedestek@yalcinteber.com.tr

Yalçın Teber Züc. Halı Ev. Teks. Day. Tük. Mal. Tic. ve San. Ltd. Şti.

Adnan Menderes Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Yeni Nikah Sarayı Karşısı Palandöken / ERZURUM’dur.

Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.